Навіщо очищати двигун автомобіля і як зробити це безпечно
carclean
Щоб уникнути поломок двигуна і його дороговартісного ремонту, достатньо дотримуватися кількох нескладних правил:
 • вчасний техогляд
 • регулярне обслуговування авто
 • чищення мотора хоча б раз на рік
 • Якщо з першими двома пунктами більшість автовласників погоджується, очистку двигуна багато хто вважає необов’язковою, а то й шкідливою для автомобіля процедурою. У цій статті розкажемо, чому очищати двигун необхідно і яка методика очищення гарантує його повну безпеку.
  Навіщо потрібно очищати двигун
  Окрім пилу і бруду, на поверхнях двигуна осідають випари мастила та антифризу. Все це створює щільну плівку, через яку мотор перегрівається і швидше зношується. А ще автомобіль з брудним двигуном «з’їдає» набагато більше палива і має характерний неприємний запах у салоні. Знайомо? Записуйтеся на послугу очищення двигуна автомобіля!
  Записатись
  Чи відомо Вам, які переваги очищення двигуна парою?
  Ще кілька років тому двигуни мили лише водою, і побоювання автовласників дійсно мали під собою підстави.
  Все змінилося, коли з’явилася мийка парою! На сьогодні це найкращий спосіб очищення двигуна, що гарантує збереження всіх функцій автомобіля і має ряд переваг:
  1
  Безпечність
  Тиск у парогенераторі складає 9 атмосфер, тоді як у води - 200 атмосфер. Тому при чистці парою ризик залити чи пошкодити деталі двигуна практично відсутній.
  carclean
  2
  Глибоке очищення
  Пара з високою температурою забезпечує якісну очистку всіх деталей двигуна. Проникаючи у важкодоступні місця, вона видаляє бруд, жир, залишки нафтопродуктів та інші забруднення. Таким чином, очищуються навіть приховані від очей елементи, що забезпечує оптимальну роботу мотора і його тривалу безперебійну службу.
  carclean
  3
  Збереження екології
  Парове очищення - це екологічно безпечний метод, що сприяє збереженню природи. Адже пара розщеплює залишки хімії, нейтралізуючи її вплив на навколишнє середовище.
  carclean
  4
  Економія часу
  Легко проникаючи в усі важкодоступні місця, пара за лічені секунди розщеплює та виводить забруднення. Тому чистка двигуна парою - це швидкий та ефективний процес, який допомагає отримати максимально якісний результат за короткий проміжок часу.
  carclean
  5
  Гарантія якості
  Професійні детейлінг-студії, що проводять очищення двигуна парою, надають гарантію на роботу та беруть на себе відповідальність за збереження справності мотора після проведення цієї послуги.
  carclean
  Підсумуємо, що дає очищення двигуна?
  certificate
  Зменшення споживання палива
  certificate
  Зниження ризику перегріву мотора
  certificate
  Збільшення терміну служби деталей
  certificate
  Можливість якісної діагностики моторного відсіку
  quotation-mark-top
  Таким чином, записуючись на послугу очищення двигуна парою, ви можете бути впевнені у високій якості результату і повній безпеці для вашого автомобіля. Спробуйте і відчуйте переваги сучасних технологій догляду за авто!
  quotation-mark-top
  Carclean
  Бажаєте дізнатися вартість чи записатися?
  Заповніть форму нижче, щоб дізнатися вартість послуги для Вашого авто та отримати консультацію
  +38