Як Ви переплачуєте на 30-40% більше, вибираючи дешевшу мийку авто, але при цьому ніде не економите
carclean
Що для Вас означає дорого?
За якими критеріями ви це визначаєте?
Таке питання виникло у зв'язку з недавньою ситуацією: одна наша давня знайома заявила, що в мережі студій детейлінг Carclean занадто дорогі послуги. Ні-ні, вона ними не користувалася, але і не збирається: чула, що це занадто дорого!
Чи справді обслуговування автомобіля в професійній студії детейлінгу - дуже дороге задоволення? Ми вирішили розібратися, скільки і за що платять наші клієнти.

Але повернемося до нашої знайомої: вона дівчина видна і приваблива, завжди ретельно доглядає за своєю зовнішністю і вважає, що справжня жінка повинна виглядати бездоганно. Тому двічі на місяць ходить на манікюр (300 гривень) і раз на місяць робить педикюр (500 гривень). Як вважаєте, це дорого?

Наша знайома впевнена, що ні. Адже це не манікюр на дому, а обслуговування у першокласного майстра, в спеціально обладнаному салоні.
quotation-mark-top
Я точно знаю, що мій майстер ретельно проводить дезінфекцію і працює тільки з перевіреними матеріалами, - каже дівчина. - А ще це не просто манікюр-педикюр, а цілий комплекс по догляду за нігтями, різні там масочки-массажики. Іду з упевненістю, що результат мені сподобається. На це грошей не шкода.
quotation-mark-top
Оля  — наша знайома
Вона відверто не розуміє, як можна економити на догляді за собою. Ну а інші роблять манікюр у майстрів-самоучок за 100 гривень і цілком цим задоволені ...
А тепер на тему: чи дійсно в детейлінг-студії Carclean дорого?
Відповімо - дивлячись що ви вкладаєте в це поняття. Давайте розбиратися. Середня ціна мийки автомобіля в Україні 200-270 грн (Залежно від міста).

Що ж Ви отримуєте за ці гроші?
 • мийку незрозуміло якою хімією;
 • роботу студентів, які чхати хотіли на ваше авто, не кажучи вже про рівень їх кваліфікації (цей стосується не всіх, але, повірте, характерно більшості мийок);
 • відсутність відповідальності за ваш автомобіль. Тут ми вам скажемо більше - 80% так званих фахівців навіть не знають, як влаштовано лакофарбове покриття, з чого зроблені колісні диски і так далі! Ви тільки вдумайтеся: ви довіряєте свій автомобіль людям, які до кінця не розуміють, чим займаються!

 • Ціна мийки автомобіля в мережі студій «CARCLEAN» відрізняються залежно від міста, в якому розташована. Уточнюйте вартість у адміністратора студії у вашому місті.
  Перерахуємо детально, за що саме ви заплатите:
  1
  Ретельна детейлінг-мийка
  Спочатку безконтактним способом, потім - ручна мийка безпечним автошампунем. На відміну від масової мийки, хімію ми використовуємо тільки перевірену, якісну і сертифіковану. Із задоволенням продемонструємо, чим саме митимемо ваш автомобіль, і докладно розповімо про кожен препарат.
  carclean
  2
  Якісне вологе прибирання в салоні + пилосос
  Ми точно не будемо терти скло ганчіркою для кузова. І розводів або потьоків на склі точно не буде. А диски вашого авто будуть як нові. Не вірите? Запрошуємо переконатися! P.S. На дешевих мийках на такі дрібниці уваги не звертають.
  carclean
  3
  Якісне вологе прибирання в салоні + пилосос
  Згадайте, як Вам за 200 грн прибирають салон? Ми проводили тест і були здивовані тим, що в більшості навіть решітка дефлектора не протираться, не кажучи вже про те, що приладова панель витирається ганчіркою, якою терлися пороги!
  Ви б бачили арсенал щіток і фібр, які використовуються для прибирання салону в Carclean! Споримо, після нашого прибирання в салоні буде чисто скрізь?
  carclean
  quotation-mark-top
  І якщо ви досі вважаєте, що «яка різниця, де мити машину», ми порекомендуємо одне: просто сядьте і порахуйте! І бажано в довгостроковій перспективі
  quotation-mark-top
  Carclean
  carclean
  quotation-mark-top
  Виявляється, що дорожча і якісна мийка використовує зовсім іншу хімію, яка більш стійка до впливів; все це робиться на зовсім іншому обладнанні, яке не псує ЛКП авто; що просто протерти салон і «вилизати» - це ДУЖЕ різні речі! В кінцевому результаті, замість 2-х мийок в місяць по 250-280 грн йому вистачає однієї ЯКІСНОЇ, і при цьому амортизація автомобіля мінімальна - що явно позначиться на оцінці авто при продажі, на візуальному стані і т.д
  quotation-mark-top
  Сергій  — наш знайомий
  Навіть мало хто з власників сервісів обслуговування авто знає, що у виробників автомобілів є чіткі регламенти по догляду за кузовом, екстер'єром та інтер'єром. А це мало того, що треба знати - цього потрбіно навчатися! І тут питання: звідки низькокваліфікований фахівець (студент на підробці) буде цього навчатися або знати це?

  А потім ми ще так дивуємося, коли при гарантії на луджений кузов 12 років від виробника у Вас з'являюся «рижики» і іржа на 5-6 році експлуатації авто! Звичайно ж, виробник «погано робить», і «раніше було не так», справа ж зовсім не у Вашому «такому собі» догляді за авто (сарказм, хто не зрозумів).
  quotation-mark-top
  Ви ж не хочете (чомусь) йти до початківця стоматолога-практиканта. Всі хочуть досвідченого, який знає і вміє! Як так?
  quotation-mark-top
  Carclean
  І тут питання!
  Ви купуєте авто за кілька десятків тисяч доларів, і, звичайно ж, хочете при його подальшому продажу виручити максимальну вартість, але візуальний догляд здійснює фіг-зна-хто і фіг-зна-що! Як це взагалі? Де тут логіка?
  quotation-mark-top
  Але ви, звичайно, можете поїхати на масову автомийку і сполоснути кузов за 200 гривень - радіючи при цьому, що дешевше вийшло! Або взагалі, самому помити машину на мийці самообслуговування гривень так за 100 ...
  Вибір за вами
  quotation-mark-top
  Carclean
  Єдине, що скажемо: не лінуйтеся дізнатися, "дорого - це скільки?" і за що саме Ви платите!